PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Specjalne okazje wymagają unikalnej oprawy kulinarnej, która podkreśli najważniejsze chwile w życiu. Jeżeli szukacie Państwo odpowiedniego miejsca we Wrocławiu, aby celebrować wyjątkowy jubileusz, chrzciny, komunię świętą, absolutorium lub inne ważne spotkanie rodzinne, zapraszamy do Restauracji GEM.

Mamy do dyspozycji sale, tj. :

  • sala restauracyjna - charakteryzuje się eleganckim wystrojem, może pomieścić od 30 -40 gości. Klimatyzowana.
  • oranżeria - przeznaczona od 50-60 gości. Idealnie sprawdza się w organizowaniu większych przyjęć okolicznościowych. Sala przeszklona z pięknym widokiem na patio. Klimatyzowana.
  • sala kominkowa - doskonale sprawdza się jako miejsce spotkań w niewielkim gronie rodziny lub przyjaciół. Posiada osobne patio wraz z kominkiem. Sala przeznaczona do 24 gości.

Wspaniała atmosfera, miła, kompetentna obsługa kelnerska i przede wszystkim smaczna kuchnia sprawią, że rodzinnie spędzony czas na długo utkwi w Państwa pamięci.

WESELA

Wykwintne przyjęcie weselne o którym nikt nie zapomni…

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to wyjątkowy moment w życiu każdej pary, która pragnie spędzić resztę życia razem, dlatego przyjęcie weselne musi być zorganizowane w sposób profesjonalny i niepowtarzalny.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu tego typu przyjęć, dlatego mogą Państwo nam w pełni zaufać.

Na życzenie Pary Młodej przygotujemy efektowną fontannę z czekolady oraz stół staropolski. Proponujemy dania kuchni polskiej i europejskiej. Na życzenie Gości przygotujemy także dania wegetariańskie, dla alergików, czy specjalne menu dziecięce.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy nowo wyremontowane, przestronne oraz klimatyzowane wnętrze sali MECZ, gdzie można zorganizować przyjęcie do 80 osób. W sali znajduje się parkiet do tańczenia. Do dyspozycji Gości weselnych jest także hol, który znajduje się przed salą.